Moj internet dnevnik
udruga-prava-nota
utorak, rujan 14, 2010
Članovi umjetničke Udruge Prava nota održali su u Zagrebu  sastanak na kojem se razgovaralo o narednim planovima i aktivnostima. Prisutnima se obratila Predsjednica Udruge Irena Grden, struč. spec. comm. i Tajnik Udruge ,Goran Klanjčić ,dipl.ing. te ukratko rezimirali rezultate dosadašnjeg rada sa tendencijom napredovanja u vremenu ekonomske krize ,,kada je teško ne samo raditi, već i naći način opstanka,,.Član Enko Palalić, prof. fotograf dao je prijedlog o doniranju i/ili prodaji fotografija koje su prethodno donirane Udruzi,sa čime su se složili ostali članovi.

udruga-prava-nota @ 10:15 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
četvrtak, srpanj 15, 2010

Foto izložba „Iz 7 objektiva“ (Dunja Horvatin - Irena Grden - Ivana Čukelj - Karla Klanjčić - Vladimir Šuk - Darko Ciglenečki - Krešimir Bauer) otvorena je u petak, 21.5. 2010. u 19 sati u Galeriji Lipa (u Birtiji pod Lipom) u Gornjoj Stubici. Organizatori su Likovna radionica LIPA (sekcija KUD-a „Matija Gubec“ Gornja Stubica), udruga ZUM (Zagorski umjetnici) i udruga Prava nota.

Autori su izlažili fotografije različitih tema (pejzaži, portreti, foto priče) i formata - od 13x18 do 30x40 centimetara, većinom izloženi u panoima napravljenim od lexana, koji su formata 50x70. Izložba se može pogledati svakim danom od 9 do 22 sata, do petka 4.6.2010.

Sponzori i pokrovitelji izložbe su: „Birtija Pod lipom“, Studio 5, Općina Gornja Stubica, Zagorski list, Salvus, Metalis.

udruga-prava-nota @ 21:56 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, ožujak 19, 2010
CD NOSAČ ZVUKA ,,MOJ ŽIVOTE JEDINI,, solistice Irene Grden. Na cd-u se nalazi 14 pjesama koje su predstavljene na raznim festivalima diljem Zagorja i okolice kajkavskog izričaja. Irena je prije svega promotorica kajkavske riječi i dijalekta kao pjevačica ali i autorica tekstova i glazbe na području Zagorja. Stoga je i na njenom albumu uvelike zastupljena kajkavska riječ.
Album predstavlja Irenin rad kroz godine njenog višestrukog zalaganja i djelovanja kroz pjesmu o čemu simbolički govori sama pjesma naslovnica albuma- ,,Moj živote jedini,,.
Irena u svom djelovanju surađuje sa nizom aktivnih zagorskih glazbenih sastava kao što su Bistrički licitari,Aduti , Vedra srca i Meteor band, te sa solisticama i solistima pripadnika raznih sastava : Dijana (Kajde) , Irena (Kušlec), Kruno i Nenad (Zagorski mušketiri) , Dalibor (X-large), Željko (Fakini) , Krešo i Juraj (Vedra srca), Damir Grden (Aduti,Grga band), Juraj MOštak, Dragutin Hrastović, Jurica Darapi, Bonita, Dominik Štrucl i mnogi drugi.

Likovno oblikovanje naslovnice albuma: Enver Palalić

Sponzori albuma:
Seoski turizam ,,Lojzekova hiža,, -049/469-325
Trgovina ,,Damir,, -098/9777-802

Medijski pokrovitelji:
Radio Stubica d.o.o.(95,6 i 106,9 MHz)
Radio Novi Marof (97,5 MHz)
Radio Marija Bistrica (100,4 MHz)
Hrvatski Radio Vancouver

Narudžbe albuma: na adresu Udruge
                                   na tel. 049/290-949
                                   na e-mail: prava.nota@gmail.com
udruga-prava-nota @ 11:53 |Komentiraj | Komentari: 0

Udruga je osnovana u cilju promicanja, razvitka i unapređenja kulturnog ,umjetničkog profesionalnog i amaterskog stvaralaštva u pjesmi(glazbi) ,plesu ,riječi i slici.

Djelatnosti Udruge su:

-organizacija raznih događaja koji promoviraju ,razvijaju i unapređuju umjetnike i njihovo umjetničko stvaranje u pjesmi-glazbi, plesu ,riječi-književnosti i slikarstvu

-informiranje javnosti o događanjima vezanim za Udrugu

-poticanje sudjelovanja ostalih organizacija u zajedničkom radu

-poticanje stvaranja noviteta,te pomoć u njihovoj promidžbi

-suradnja i pomoć drugim Udrugama

-izdavanje promotivnog materijala iz područja djelatnosti (knjige ,časopisi,brošure,CD i sl.)

Nosioci Udruge Prava nota:

1. IRENA GRDEN,struč.spec.comm. (menadžerica za odnose s javnostima) -Predsjednica Udruge Prava nota

2. TOMISLAV ILINIĆ, dipl. ing.elektrotehnike -zamjenik Predsjednice Udruge Prava nota

3. GORAN KLANJČIĆ, dipl.ing. prometa - Tajnik Udruge Prava nota

Sjedište Udruge: